ВСЕУКРАИНСКИЙ КАТАЛОГ КУПЛИ-ПРОДАЖИ АВТОМОБИЛЕЙ

Автобазар. Продажа автомобилей » Статьи » Auto-articles » Що дає спортивне харчування неспортсменам

Що дає спортивне харчування неспортсменам

by: Ramon
Просмотров: 172
Кол-во слов: 2166
Дата: 16.02.18 Time: 19:13
Коммментариев: 0.

Ні для кого не секрет, що чимало спортсменів-силовиків доповнюють свій раціон спортивним харчуванням: білками, гейнерами, амінокислотами і іншим. Спортпит за умови грамотних тренувань прискорює прогрес в досягненні бажаної мети, що цілком пояснює його популярність серед атлетів, які професійно або по-аматорськи тренуються в залі.

Однак звичайні люди, які не займаються спортом, також можуть отримати чималу користь зі спортивних добавок.

І перший спосіб застосування – це часткова заміна звичайного харчування (важливо, що саме часткова, а не повна). Погодьтеся, практично у кожного – від студента до бізнесмена – бувають такі періоди в житті, коли абсолютно немає часу готувати достатні обсяги корисної та якісної їжі. А перебиватися «перекусами» на зразок шаурми або гамбургерів не будь-який шлунок витримає. Гейнер в подібних ситуаціях допомагає вкрай швидко вгамувати голод без шкоди для організму. Складається гейнер з вуглеводів і білків з переважанням перших, а також з додаванням ферментів і підсолоджувачів. На приготування коктейлю з гейнера йде не більше 3 хвилин: налити воду в шейкер, засипати порошок та потрясти. Це, по суті, універсальна добавка, яка підійде практично кожному (проте, ендоморфам, схильним до повноти і тим, які не займаються спортом, краще звернути увагу на чистий протеїн) для швидкого і корисного задоволення апетиту.

Таким чином, гейнер і протеїн стануть у нагоді будь-якій людині, яка якось обмежена в можливості приготування їжі: мандрівникам, тим, хто часто їздить у відрядження, тим, хто просто не любить багато готувати.

По-друге, загальнозміцнюючі добавки, які зазвичай вважаються спортивними, теж приносять чималу користь буквально всім людям. До них належать вітамінно-мінеральні комплекси, екстракти рослин, різні мікро- і макроелементи. Хондропротектори – препарати, які зміцнюють сполучну тканину – потрібно приймати практично кожній сучасній людині зрілого та похилого віку для профілактики або полегшення захворювань, пов'язаних з суглобово-зв'язковим апаратом.

І наостанок варто виділити добавку, яка проявляє властивості жироспалювача і одночасно зміцнює серце – карнітин. Зазвичай його застосовують на періоді жироспалювання, тренуючись в залі або бігаючи. Однак для прояву його жироспалюючих здібностей досить навіть простої ходьби середнім або швидким кроком, плавання, їзди на велосипеді або інших повсякденних фізичних активностей. Карнітин, який приймає вранці, дозволить підтримувати хорошу форму без зайвих жирових відкладень, але, звичайно, потрібно дотримуватися більш-менш здорового раціону харчування.

Об авторе:

Ramon


Рейтинг: Еще нет оценки